Menu

Toyota Craiova are ca obiectiv principal sa  creeze o experienta placuta pentru clientii celor mai bune marci de masini din lume. Astfel, toate programele si serviciile Toyota Craiova au in centru Clientul, iar implicarea angajatilor nostri in toate etapele interactiunii cu clientii sta la baza satisfactiei complete a acestora.

 

Denumirea completa a societatii: SC TOPSERV MOTORS SRL

Adresa Sediu Social:   Comuna Carcea, Str. Soldat Ion Dragan, nr.8, Jud. Dolj, Romania

Punct de Lucru:            Pielesti, Str. Calea Bucuresti, nr.139/6, Jud. Dolj, Romania

Nr inreg. Reg. Comertului:    J16/1036/2004

CUI:    RO16462065

Capital social:    200 RON

 
Faceti cunostinta cu membrii echipei Toyota Craiova:


Director General  

Valentin Pirvu

Director General

valentin.pirvu@craiova.toyota.ro

072 070 0577

Vanzari 

Gabriel Dumitrescu

Director Vanzari

gabriel.dumitrescu@craiova.toyota.ro

0723 501 076

Florentin Ciontu

Consultant Vanzari Senior

florentin.ciontu@craiova.toyota.ro

0733 559 044

Relatii Clienti  

Evelina Balasoiu

Coordonator Relatii Clienti

evelina.balasoiu@craiova.toyota.ro

0372 716 300

Service 

Eugen Grigoriu

Service Manager

eugen.grigoriu@craiova.toyota.ro

0726 333 647

Alina Marinescu

Consilier Service – Mecanica

alina.marinescu@craiova.toyota.ro

0733 998 344

Adrian Bulacu

Consilier Service - Tinichigerie-Vopsitorie

adrian.bulacu@craiova.toyota.ro

072 070 0576

Silviu Stancu

Consilier Service – Garantii

silviu.stancu@craiova.toyota.ro

0733 559 045